W telewizji na każdej stacji można pooglądać programy kulinarne. Każdy kto ma na to ochotę może przygotować taką potrawę samemu w domu. Jednakże większość tych programów przedstawia w swej ramówce bardzo wymyślne potrawy, które w domu raczej nie są przygotowywane ze względu na cenę składników użytych do ich wykonania. Myślę, że tak być nie powinno. Programy takie powinny ukazywać sposób przyrządzania najprostszych potraw, które znajdą zastosowania w domowych kuchniach i będą łatwe do nauczenia się. Programy takie mają przecież za zadanie nauczyć osobę nie umiejącą gotować sztuki gotowania. Niewiele jest osób, które właśnie lubią potrawy z kalmarów czy małży i mało kogo interesuje co jedzą w Irlandii czy Portugalii. Dlatego też realizatorzy tego programu powinni pamiętać o takich zwykłych prostych ludziach a nie powinni być nakierowani tylko na ludzi bogatych i o wyrafinowanych gustach, bo wiadomo, że więcej jest ludzi prostych i zwyczajnych niż tych oryginalnie jedzących.






Ten artykuł o kuchennych programach okazał się być bardzo interesujący! Bardzo podoba mi się, że autorzy przedstawili różnorodne propozycje programów kulinarnych, wskazując zarówno na te bardziej popularne, jak i te mniej znane, ale równie warte uwagi. Dzięki temu artykułowi dowiedziałem się o kilku nowych programach, które chętnie zaczynam oglądać. Polecam lekturę wszystkim miłośnikom gotowania i programów kulinarnych!
Komentarze są wyłączone dla gości.